piątek, 15 lutego 2013

Zrzucamy zbędne kg !

Postanowiłam nieco odchudzić nie tylko Lune, ale mnie zarazem też. Dla czego ? Otóż , ja przytyłam i Luna też, a ponieważ mamy pójść do szkoły w jakiś czwartek wolę zaprezentować umięśnionego i chudego Labradora zbliżonego do lenni użytkowej niż tłuste beczkę.
Jak wygląda nasze odchudzanie ? Biegamy !
Na początku rozgrzanie mięśni czyli stępik przez 5-10 minut . Mniej więcej tyle zajmuje nam dojście do miejsca gdzie możemy sobie swobodnie pobiegać. 
Później biegniemy truchcikiem, ( Luna kłusuje ) takim wolniutkim. Po chwili troszkę przyspieszam. Lunie widać że się podoba taki bieganie. Co jakiś czas spuszczam ją ze smyczy i idzie się załatwić i wraca do mnie , przypinam ją i znów biegniemy. 
Oczywiście co jakiś czas musimy zwolnić i idziemy przez jakieś 4 minuty. Potem znów biegniemy ale już szybko i staram się tak wytrzymać aż do Filipki ( taki przystanek , tak się nazywa ). Na Filipce odpoczywamy z 10 minut i wracamy do domu, w podobnej kombinacji jak wyruszałyśmy. 
Od mojego domu do Filipki jest około 4 km . W tym tygodniu od poniedziałku (18.02.2013 ) zwiększymy dystans i będziemy biegać do Zręczyc ( inna wieś ) oddalona o 7 km. 

Dodam takie zdjęcie wgl niezwiązane z tym postem , ale nie chciałam żeby był bez zdjęć.
To zdjęcie z wczoraj jak mój pies wrócił z biegu :D . Była zmęczona i położyła się koło kota któy leżał koło pieca :d
Jak by co to mój kot nie jest gruby , mimo że zdjęcie pokazuje coś innego . Była sterylizowana po porodzie i została jej taka zwisająca skóra i to tak właśnie wygląda 
 

3 komentarze:

 1. Super że biegacie. Ja chcę rozpocząć bieganie od wiosny. Ale to tylko plany ;) Ten różowy nochal Lunki *.* Życzę powodzenia na występie w szkole. Pozdrawiam i zapraszam na moje dwa blogi:
  http://fado-labrador-retriever-biszkoptowy.blogspot.com/
  http://ogolem-cos-o-psie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zostałaś nominowana przeze mnie do Liebster Award http://abi1208.blogspot.com/2013/03/liebster-award.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie 2 kluseczki... obydwoje są śliczni... Obserwuję;o
  -> www.twilight-my-wold.blogspot.com/
  -> www.oczamichomika.blogspot.com/
  -> www.psiblognaczterechlapach.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń